Εορταστικό Πρόγραμμα Εκδηλώσεων

Την Παρασκευή 20/12/2019 θα πραγματοποιηθεί χριστουγεννιάτικη εκδήλωση στον χώρο του σχολείου. Οι μαθητές-τριες θα προσέλθουν κανονικά και θα αναχωρήσουν στις 11:30. Όσοι γονείς επιθυμούν να συμμετάσχουν, είναι ευπρόσδεκτοι.

Παράλληλα,την ίδια μέρα ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου Ειδικού Νηπιαγωγείου, 1ου Ειδικού Δημοτικού και Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Τρικάλων θα συνεχίσει το χριστουγεννιάτικο παζάρι με κατασκευές των μαθητών-τριών στο χώρο του σχολείου 09:00-11:00.

Επίσης, τη Δευτέρα 23/12/2019 οι μαθητές-τριες θα προσέλθουν στις 08:15 και θα αναχωρήσουν στις 09:30 προκειμένου να συμμετάσχουν στη θεία λειτουργία στο ναό του Φλαμουλίου.

Οι μαθητές-τριες και το εκπαιδευτικό προσωπικό σας εύχονται Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά!